Yeni Bir Parti’den Geri Adım: Sitemizi Yayından Kaldırıyoruz

Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül ve Ali Babacan önderliğinde kurulacağı konuşulan Yeni Bir Parti’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ‘Şartlar gereği web sitemizi bir süreliğine yayından kaldırıyoruz. Şimdilik sizlere veda ediyoruz.’ ifadelerini kullandı.

Ankara kulislerini sallayan Yeni Bir Parti, kurduğu internet sitesiyle siyasi faaliyetini başlatmıştı. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Bakan Ali Babacan liderliğinde kurulacağı iddia edilen Yeni Bir Parti, sosyal medya hesabından sürpriz bir açıklama daha yaptı.

“SİZLERE VEDA EDİYORUZ”

Yeni Bir Parti’nin sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım geldi. Yeni Bir Parti’nin Twitter hesabında şu ifadelere yer verildi: “Şartlar gereği web sitemizi bir süreliğine yayından kaldırıyoruz. Bize gönderilen mesajlar emanetinizdir, güveninizi boşa çıkarmayacağız. Zamanı geldiğinde kadromuz ile karşınızda olacağımıza inanıyor ve saygılarımızla şimdilik sizlere veda ediyoruz.”

İşte o paylaşım;

NE OLMUŞTU?

Türkiye yerel seçime giderken dikkat çeken bir gelişme yaşanmış, “Yenibirparti” adıyla internet sitesi kurulmuştu. Kendisini merkez sağda konumlandıran partinin, Gül, Davutoğlu ve Babacan’ın liderliğinde kurulduğu iddia edilmişti.

Yeni Bir Parti, Son Açıklamasında “Beka Sorunu” Vurgusu Yaptı

Eski Başbakan Davutoğlu, Yeni Parti Sorusunu İlk Kez YanıtladıEski Başbakan Davutoğlu, Yeni Parti Sorusunu İlk Kez Yanıtladı

Merkez Sağda Yeni Bir Parti KuruluyorMerkez Sağda Yeni Bir Parti Kuruluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir