Türkiye’nin Konuştuğu 5 Yaşındaki Muhtar Adayından Yeni Vaat!

Ardahan’ın Damal ilçesine bağlı Otağlı köyünde 5 yaşındaki çocuk, sembolik muhtar adaylığı görüntüleri ile sosyal medyada beğeni topladı. Küçük adayın vaatleri arasında çikolata da var.

Ardahan’ın Damal ilçesine bağlı Otağlı köyünde 5 yaşındaki Çağatay Amanak, sembolik muhtar adaylığı görüntülerinden sonra vaadleriyle de sosyal medyada ilgi odağı oldu. Köy meydanında arkadaşlarıyla beraber köylülere vaatlerini açıklayan Amanak, “Arkadaşlarımdan oy istiyorum, yol yaptıracağım, su getireceğim, yolları parke döşettireceğim, yol yaptıracağım. Çocuklara çikolata ve kitap dağıtacağım” dedi.

MUHTAR ADAYLIĞI VİDEOSU BEĞENİ TOPLADI

Damal ilçesine bağlı Otağlı köyünde Çağatay Amanak’ın sembolik muhtarlık adaylığını açıkladığı video, sosyal medyada beğeni topladı. Minik Çağatay’ın büyük ilgi gören muhtar adaylığı videosundan sonra vaadleriyle ilgili videosu da yayınlandı.

“ÇOCUKLARA ÇİKOLATA VE KİTAP DAĞITACAĞIM”

Kravat takıp ceket giyerek köy meydanında arkadaşlarıyla beraber köylülere vaatlerini açıklayan Amanak, “Arkadaşlarımdan oy istiyorum, yol yaptıracağım, su getireceğim, yolları parke döşettireceğim, ev yaptıracağım, yol yaptıracağım, bunun için arkadaşlarım, Eren, Sude, Toprak, Eren’in abilerinden destek istiyorum. Çocuklara çikolata ve kitap dağıtacağım” dedi. Küçük muhtar adayı konuşması sonrasında ‘alkış zamanı’ diyerek arkadaşlarının kendisini alkışlamalarını istedi.

Çağatay Amanak’ın sempatik hareketleri sosyal medya takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir