Mansur Yavaş, “Sorularıma Cevap Ver” Diyen Ömer Çelik’e Meydan Okudu: Cevap Hakkımı Sağlayın

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in sahte senet iddialarıyla ‘Kendisine güvenen bir siyasetçi bu sorulara cevap verebilir.’ sözlerine yanıt veren CHP’nin Ankara Adayı Mansur Yavaş, ‘Canlı yayınlarda aynı şekilde cevap hakkımı sağlayın’ dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mansur Yavaş, sahte senet iddialarıyla ilgili konuştu. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in iddialarına cevap verip çağrı yapan Yavaş, “Canlı yayınlarda aynı şekilde cevap hakkımı sağlayın” dedi.

Mansur Yavaş, gündeme bomba gibi düşen sahte senet iddialarıyla ilgili Twitter’dan açıklama yaptı. Ömer Çelik’e çağrı yapan Yavaş, şu ifadelerini kullandı:

“CEVAP HAKKIMI SAĞLAYIN”

“Ömer Çelik, tüm televizyonlarda yayınlanan basın açıklamalarınıza, canlı yayınlarda aynı şekilde cevap hakkımı sağlayın.”

“DAHA FAZLA MAHCUP OLMAYIN”

“Herkesin anlayıp sizin anlamak istemediğiniz cevaplarımı, sizin bile anlayacağınız seviyede açıklayayım. Böylece daha fazla mahcup olmayın.”

İşte o açıklama;

ÖMER ÇELİK NE DEDİ?

Mansur Yavaş hakkındaki iddialarla ilgili basın toplantısı düzenleyen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “İftira arıyorlarsa kendilerinin içinde bulundukları atmosfer içindeki siyasi ilişkilerine bakması gereken bir durumdur. Bu rakipler meselesi değildir. Kendisine güvenen bir siyasetçi bu sorulara cevap verebilir. AK Parti bir dünya markasıdır.” dedi.

AK Partili Çelik’ten Mansur Yavaş Açıklaması: Kimseyle Tarafgirlik İçerisinde Değiliz

Bahçeli'den Ahmet Hakan'a Çağrı: Yavaş'ı ve Kesgin'i Canlı Yayına ÇıkarBahçeli’den Ahmet Hakan’a Çağrı: Yavaş’ı ve Kesgin’i Canlı Yayına Çıkar

Mansur Yavaş'ın Sahte Senet Davasında, Adli Tıp Kurumu Raporu Ortaya Çıktı: İmzalar İş Adamı Kesgin'e Ait DeğilMansur Yavaş’ın Sahte Senet Davasında, Adli Tıp Kurumu Raporu Ortaya Çıktı: İmzalar İş Adamı Kesgin’e Ait Değil

Devlet Bahçeli: Mansur Yavaş Adaylıktan ÇekilmeliDevlet Bahçeli: Mansur Yavaş Adaylıktan Çekilmeli

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Televizyon Kanallarına Mansur Yavaş Tepkisi: RahatsızızCHP Lideri Kılıçdaroğlu’ndan Televizyon Kanallarına Mansur Yavaş Tepkisi: Rahatsızız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir